Badania z zakresu analityki medycznej wykonywane są przez laboratorium Dr n. med. Teresa Fryda z grupy DIAGNOSTYKA.
Grupa DIAGNOSTYKA to największa polska grupa laboratoriów medycznych. Laboratorium medyczne FRYDA od początku działalności stawia nacisk na jakość i wiarygodność wyników.

Pobieranie krwi i materiału laboratoryjnego w Przychodni LUBOMED – odbywa się cztery dni w tygodniu, w godzinach od 8.00 do 10.30, w Lubomierzu (bez środy) i filii w Mirsku (bez wtorku).

Odbiór wyników w następnym dniu po godzinie 12.00. Pacjenci przychodni LUBOMED mają możliwość sprawdzenia wyników badań przez internet po odebraniu karty klienta i hasła w gabinecie zabiegowym.

Pacjenci codziennie mają możliwość wykonania odpłatnie szybkich testów (wynik po kilku minutach): troponina (w diagnostyce zawału), CRP (w diagnostyce zakażeń bakteryjnych), D-Dimerów (diagnostyka zakrzepicy i zatorowości płucnej), poziomu kwasu moczowego (diagnostyka dny moczanowej), testów antygenowych w kierunku zakażenia covid -19.

Badania są wykonywane bezpłatnie tylko na zlecenie lekarzy NZOZ LUBOMED działających w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia jak i odpłatnie zgodnie z życzeniem zgłaszającego się pacjenta. Oferujemy Państwu szeroki zakres badań analitycznych w konkurencyjnych cenach.

Diagnostyka zlecona przez jednostki wykonujące badania profilaktyczne dla pracowników, komisje ZUS, KRUS itp. wykonywane są odpłatnie.
Na życzenie pacjent może otrzymać rachunek imienny i dochodzić samodzielnie zwrotu kosztów od jednostki zlecającej.